Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Instagram
BESO
Facebook

Projektowanie i aranżacja wnętrz | BESO Pracownia
ul. Jana Długosza 2, pok. 2 
51-162 Wrocław

Email: biuro@besopracownia.pl

Tel: +48 572 123 506

 

 

Jesteś ciekawy naszych możliwości ?

Zobacz  portfolio

Ze wspólną pasją do projektowania

PRZYJACIÓŁKI

projekty wnętrz Wrocław

Ze szczyptą artyzmu

ARCHITEKTKI 

projektowanie i aranżacja wnętrz Wrocław

Z technicznym zacięciem

TWÓRCZE DUSZE

architekt wnętrz Wrocław

Architekt wnętrz Wrocław - projektowanie wnętrz

ZOBACZ PROJEKTY

                                                                                                                              Classic

Architekt wnętrz Wrocław

ZAMÓW PROJEKT

Jak może wyglądać Twoja inwestycja

OBRAZUJEMY

projektowanie wnętrz Wrocław

Meble
i materiały

DOBIERAMY

projektowanie wnętrz Wrocław

Wnętrza mieszkań, domów oraz lokali usługowych
i biurowych

PROJEKTUJEMY

aranżacja wnętrz Wrocław

Twoją przestrzeń

UKŁADAMY

aranżacja wnętrz Wrocław

Uwielbiamy korzystać z coraz nowszych rozwiązań materiałowych i technologicznych

INNOWACJE

architekt wnętrz Wrocław

Wnętrze, jak dobrze skrojony garnitur, ma pasować do indywidualnego użytkownika

IDEA FUNKCJONALIZMU

architekt wnętrz Wrocław

Czerpane z kontekstu otoczenia,
sztuki i natury

KOLOR, KSZTAŁT, FAKTURA

architekt wnętrz Wrocław

Co nas inspiruje?

PROJEKTY

Co robimy?

Kim jesteśmy?

Prześlemy Ci przygotowany przez nas szczegółowy kwestionariusz z pytaniami odnośnie projektowanych pomieszczeń. Pomoże on uporządkować Twoje oczekiwania i potrzeby. Wraz z briefem poprosimy Cię o wysłanie Twoich inspiracji.

Brief

 

KROK 1

Brief

Na podstawie briefa, przygotujemy propozycje 2-3 układów funkcjonalnych, w postaci płaskich rzutów z opisem. Ułożymy w nich przestrzeń zgodnie z zasadami ergonomii, dzięki czemu będziesz mógł komfortowo korzystać ze swoich wnętrz. Ponadto przedstawimy Ci koncepcję materiałowo kolorystyczną opracowaną w oparciu o Twoje inspiracje.

Projekt funkcjonalny i koncepcja

 

KROK 2

Projekt funkcjonalny i koncepcja

Po zaakceptowaniu projektu funkcjonalnego i koncepcji materiałowo - kolorystycznej pokażemy Ci jak będą wyglądać Twoje wnętrza w postaci fotorealistycznych wizualizacji. Dzięki nim upewnisz się, że podjąłeś właściwe decyzje. 

Projekt wizualny

 

KROK 3

Projekt wizualny

Sporządzimy szczegółową dokumentację techniczną projektu, która będzie niezbędna na etapie realizacji. Otrzymasz ją w formie rysunków z opisem. Pojawią się tutaj m.in. rzuty elektryki, hydrauliki, podłóg, sufitów, charakterystyczne przekroje ścian i detale. Dodatkowo stworzymy listę wszystkich użytych materiałów i mebli. 

Projekt wykonawczy

 

KROK 4

Projekt wykonawczy i lista zakupów

Projekt wnętrz

                                                                                                                              Classic

Architekt wnętrz Wrocław

Prześlemy Ci przygotowany przez nas szczegółowy kwestionariusz z pytaniami odnośnie wizualizacji.  Pomoże on uporządkować Twoje oczekiwania i potrzeby. Wraz z briefem poprosimy Cię o wysłanie Twoich inspiracji / projektu technicznego z wymiarami i opisem materiałów i kolorystyki. 

Brief projektowanie wnętrz

 

KROK 1

Brief

Na podstawie briefa, przygotujemy model 3D z teksturami i ustalimy kadry. W tym etapie otrzymasz wizualizacje ze znakiem wodnym, w gorszej jakości, do akceptacji. Tutaj możesz wnieść swoje uwagi, które zbiorczo uwzględnimy przy ostatecznych wizualizacjach.

Wstępne wzulizacje

 

KROK 2

Wstępne wizualizacje

Po zaakceptowaniu wstępnych wizualizacji i uregulowaniu płatności, wysyłamy ich ostateczne wersje we wskazanym przez Ciebie rozmiarze i formacie pliku. 

wizualizacje ostateczne

 

KROK 3

Wizualizacje ostateczne

Wizualizacje

PROJEKT WNĘTRZ

Dowiedz się jak przebiega współpraca z nami

Jesteś ciekawy naszych możliwości ?

ZOBACZ PORTFOLIO

napisz do nas

Projekty wnętrz - architekt wnętrz Wrocław

Projektowanie wnętrz to zadanie wymagające nietuzinkowego myślenia. Aby wychodzić poza schematy i bawić się nimi, trzeba jednak najpierw dobrze je znać. Nasze projekty - jak możesz zobaczyć po zdjęciach przykładowych wizualizacji - charakteryzują się połączeniem klasyki atrakcyjnego stylu z nowoczesnością.

Eksperymentujemy z przestrzenią, aby uzyskać najlepsze walory funkcjonalne i estetyczne. Dbamy o to, aby w każdym miejscu można było wygodnie i jak najszybciej wykonywać najczęstsze czynności. Jednocześnie każde mieszkanie, dom lub biuro urządzamy tak, aby było jedyne w swoim rodzaju. Aby miało własną duszę!

W naszej pracowni we Wrocławiu projekty wnętrz realizujemy w procesie podzielonym na cztery główne kroki. Na początku prześlemy Ci przygotowany brief i poprosimy o jego uzupełnienie na tej podstawie będzie można rozpocząć prace. Często może być wymagany wywiad poszerzony. Następnie rozmawiamy i przygotowujemy koncepcję oraz projekt funkcjonalny. Proponujemy kilka różnych układów funkcjonalnych, dbając o to, aby jak najefektywniej zagospodarować przestrzeń przy zachowaniu szerokich możliwości jej dalszej stylizacji wizualnej. Po zaakceptowaniu projektu funkcjonalnego przechodzimy do prac nad projektem wizualnym. Ostatnim etapem jest sporządzenie profesjonalnego projektu wykonawczego, który należy wdrożyć. Dostarczamy także przygotowaną listę zakupów, obejmującą wszystko, co będzie potrzebne do stworzenia wyjątkowego miejsca.

Projektowanie wnętrz Wrocław ー z dbałością o aspekty techniczne 

Generalne projektowanie wnętrz to profesjonalna usługa, która wymaga nie tylko kreatywności. Liczy się przede wszystkim wiedza techniczna. Za każdym projektem kryje się szereg obowiązków. Nasza praca zakłada wykonywanie takich zadań, jak analiza projektu architektonicznego, analiza zapotrzebowania, badanie warunków technicznych przestrzeni, dopasowywanie odpowiednich rodzajów materiałów wykończeniowych i znacznie, znacznie więcej. Wszystkie powyższe czynności są niezbędnym fundamentem każdej pracy. Aranżacja i projektowanie wnętrz (Wrocław) to kompleksowa usługa, dlatego masz pewność, że wybierając pracownię BESO zyskasz kompletny projekt, który maksymalnie Cię usatysfakcjonuje.

Przed wykonaniem prac przeprowadzamy dokładny wywiad, aby zbadać zapotrzebowanie to, czego od nas oczekujesz. Proponujemy również własne pomysły, aby zobaczyć, ku jakim opcjom najbardziej się skłaniasz. Wszystkie szczegóły współpracy pozostają także do uzgodnienia, a większość zależna jest od zakresu i rodzaju zlecenia.

Aranżacja wnętrz Wrocław ー dbając o umiar, nie boimy się ekstrawagancji 

Najlepsze projekty to te, w których udaje się osiągnąć arystotelesowski złoty środek. Problem w tym, że czasami trudno dostrzec, gdzie on się znajduje. Dlatego zachowujemy z jednej strony poszanowanie wobec klasycznych rozwiązań, z drugiej zaś nie boimy się eksperymentować.

Nasze projekty wnętrz bazują też bezpośrednio na Twoich wskazaniach. Masz gwarancję takiego efektu, jaki chcesz osiągnąć, ale jednocześnie w poszczególnych aspektach możesz zdać się całkowicie na naszą wiedzę i kreatywność. Dzięki przygotowanej metodyce pracy, bogatemu doświadczeniu, wiedzy akademickiej i praktycznej jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze usługi projektowania wnętrz we Wrocławiu!

Architekt wnętrz Wrocław - BESO Pracownia

Zapoznaj się dokładnie ze wszystkimi informacjami dostępnymi na stronie i skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i rozpocząć współpracę!

Pracownia BESO to więcej niż architekt wnętrz - to zespół architektek i projektantek wnętrz z doświadczeniem w realizacji różnych projektów mieszkalnych, biznesowych i komercyjnych. Posiadasz nieruchomość, dom lub mieszkanie, którą chciałbyś odświeżyć? Może inwestujesz na rynku nieruchomości i szukasz profesjonalnego biura, któremu można powierzyć usługi home stagingu?

Jeśli tak, to współpraca z nami będzie na pewno strzałem w dziesiątkę! Projektowaniem i aranżacją wnętrz we Wrocławiu skutecznie zajmujemy się od lat. Wykonamy dla Ciebie projekt i opracujemy listę wszystkich potrzebnych rzeczy. Pomożemy w zakresie wykonawstwa i będziemy służyły radą na każdym etapie realizacji.