Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Instagram
BESO
Facebook

Projektowanie i aranżacja wnętrz | BESO Pracownia
ul. Jana Długosza 2, pok. 2 
51-162 Wrocław

Email: biuro@besopracownia.pl

Tel: +48 572 123 506

 

 

Jesteś ciekawy naszych możliwości ?

Zobacz  portfolio

Ze wspólną pasją do projektowania

PRZYJACIÓŁKI

projekty wnętrz Wrocław

Ze szczyptą artyzmu

ARCHITEKTKI 

projektowanie i aranżacja wnętrz Wrocław

Z technicznym zacięciem

TWÓRCZE DUSZE

architekt wnętrz Wrocław

Architekt wnętrz Wrocław - projektowanie wnętrz

ZOBACZ PROJEKTY

                                                                                                                              Classic

Architekt wnętrz Wrocław

ZAMÓW PROJEKT

Jak może wyglądać Twoja inwestycja

OBRAZUJEMY

projektowanie wnętrz Wrocław

Meble
i materiały

DOBIERAMY

projektowanie wnętrz Wrocław

Wnętrza mieszkań, domów oraz lokali usługowych
i biurowych

PROJEKTUJEMY

aranżacja wnętrz Wrocław

Twoją przestrzeń

UKŁADAMY

aranżacja wnętrz Wrocław

Uwielbiamy korzystać z coraz nowszych rozwiązań materiałowych i technologicznych

INNOWACJE

architekt wnętrz Wrocław

Wnętrze, jak dobrze skrojony garnitur, ma pasować do indywidualnego użytkownika

IDEA FUNKCJONALIZMU

architekt wnętrz Wrocław

Czerpane z kontekstu otoczenia,
sztuki i natury

KOLOR, KSZTAŁT, FAKTURA

architekt wnętrz Wrocław

Projektowanie wnętrz Wrocław - co nas inspiruje?

Architekt wnętrz Wrocław - projekty

Co robimy?

Architekci wnętrz - kim jesteśmy?

Prześlemy Ci przygotowany przez nas szczegółowy kwestionariusz z pytaniami odnośnie projektowanych pomieszczeń. Pomoże on uporządkować Twoje oczekiwania i potrzeby. Wraz z briefem poprosimy Cię o wysłanie Twoich inspiracji.

Brief

 

KROK 1

Brief

Na podstawie briefa, przygotujemy propozycje 2-3 układów funkcjonalnych, w postaci płaskich rzutów z opisem. Ułożymy w nich przestrzeń zgodnie z zasadami ergonomii, dzięki czemu będziesz mógł komfortowo korzystać ze swoich wnętrz. Ponadto przedstawimy Ci koncepcję materiałowo kolorystyczną opracowaną w oparciu o Twoje inspiracje.

Projekt funkcjonalny i koncepcja

 

KROK 2

Projekt funkcjonalny i koncepcja

Po zaakceptowaniu projektu funkcjonalnego i koncepcji materiałowo - kolorystycznej pokażemy Ci jak będą wyglądać Twoje wnętrza w postaci fotorealistycznych wizualizacji. Dzięki nim upewnisz się, że podjąłeś właściwe decyzje. 

Projekt wizualny

 

KROK 3

Projekt wizualny

Sporządzimy szczegółową dokumentację techniczną projektu, która będzie niezbędna na etapie realizacji. Otrzymasz ją w formie rysunków z opisem. Pojawią się tutaj m.in. rzuty elektryki, hydrauliki, podłóg, sufitów, charakterystyczne przekroje ścian i detale. Dodatkowo stworzymy listę wszystkich użytych materiałów i mebli. 

Projekt wykonawczy

 

KROK 4

Projekt wykonawczy i lista zakupów

Architekt wnętrz Wrocław - etapy projektowania

                                                                                                                              Classic

Architekt wnętrz Wrocław

Prześlemy Ci przygotowany przez nas szczegółowy kwestionariusz z pytaniami odnośnie wizualizacji.  Pomoże on uporządkować Twoje oczekiwania i potrzeby. Wraz z briefem poprosimy Cię o wysłanie Twoich inspiracji / projektu technicznego z wymiarami i opisem materiałów i kolorystyki. 

Brief projektowanie wnętrz

 

KROK 1

Brief

Na podstawie briefa, przygotujemy model 3D z teksturami i ustalimy kadry. W tym etapie otrzymasz wizualizacje ze znakiem wodnym, w gorszej jakości, do akceptacji. Tutaj możesz wnieść swoje uwagi, które zbiorczo uwzględnimy przy ostatecznych wizualizacjach.

Wstępne wzulizacje

 

KROK 2

Wstępne wizualizacje

Po zaakceptowaniu wstępnych wizualizacji i uregulowaniu płatności, wysyłamy ich ostateczne wersje we wskazanym przez Ciebie rozmiarze i formacie pliku. 

wizualizacje ostateczne

 

KROK 3

Wizualizacje ostateczne

Wizualizacje

PROJEKT WNĘTRZ

Dowiedz się jak przebiega współpraca z nami

Jesteś ciekawy naszych możliwości ?

ZOBACZ PORTFOLIO

napisz do nas

Projekty wnętrz Wrocław – oferta

Pracownia BESO to coś więcej niż dekorowanie wnętrz. Jesteśmy zgranym zespołem architektek i projektantek z doświadczeniem w realizacji różnych projektów, obejmujących obiekty:

  • mieszkalne;
  • biznesowe;
  • komercyjne.

 

Oferowana w mieście Wrocław aranżacja wnętrz kierowana jest też do osób inwestujących na rynku nieruchomości i szukających profesjonalnego biura, któremu można powierzyć usługę home stagingu. Dekoratorzy doskonale przygotują Twoją nieruchomość do prezentacji.

Jeśli posiadasz nieruchomość, którą chciałbyś odświeżyć, współpraca z nami będzie strzałem w dziesiątkę. Aranżacja mieszkań to coś, co sprawia nam olbrzymią frajdę, a Twoje dobre samopoczucie w wykreowanym przez nas wnętrzu będzie niesamowitą nagrodą i motywacją do dalszej, ciężkiej pracy.

Architekci wnętrz Wrocław – jak wygląda projektowanie? 

Nasza pracownia we Wrocławiu dostarcza wnętrza, jakich oczekują Klienci. Projekt obejmujący wystrój i wyposażenie lokalu powstaje w procesie składającym się z czterech zasadniczych etapów.

Na początku współpracy prześlemy Ci brief i poprosimy o jego uzupełnienie. Będzie on fundamentem pod dalsze prace. W przypadku niejasności zastosujemy wywiad poszerzony. Kolejny etap to rozmowa. Powstają wówczas funkcjonalne projekty w kilku wariantach. Aranżacja i projektowanie to czynności, podczas których architekt musi jak najefektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń, przy jednoczesnym zachowaniu szerokich możliwości jej dalszej stylizacji wizualnej. Po zaakceptowaniu projektu funkcjonalnego przystępujemy do prac, w wyniku których powstaje projekt wizualny. Ostatni krok to sporządzenie profesjonalnego projektu wykonawczego. W tym momencie Ty jako Klient otrzymujesz też listę zakupów, obejmującą wszystko, co będzie potrzebne do stworzenia wyjątkowego miejsca.

Aranżacje wnętrz Wrocław – cechy naszych projektów

Wyposażenie i dekoracja wnętrz we Wrocławiu to nasza codzienna praca. Dekorator wnętrz tworząc wizualizacje i projekty, musi myśleć nieszablonowo. Jako zespół profesjonalistek lubimy wychodzić poza schematy i bawić się nimi. Żeby jednak móc to robić, trzeba te schematy dokładnie znać. Do tego właśnie przydaje się wiedza techniczna.

Bez względu na to, jaka jest architektura wnętrz w przypadku danej lokalizacji, nasze projekty charakteryzują się połączeniem klasyki z nowoczesnością.

Urządzanie wnętrz to ciągłe eksperymenty z przestrzenią, których celem jest uzyskanie możliwie najlepszych walorów funkcjonalnych i estetycznych. Dbamy o to, aby projekt mieszkania uwzględniał rzeczy naprawdę istotne, m.in. to, żeby w każdym miejscu można było wygodnie i sprawnie wykonywać najczęstsze czynności.

Nasze aranżacje wnętrz scharakteryzować można jako projekty funkcjonalne, estetyczne, stylowe i trafiające w gusta Klientów.

Projektowanie wnętrz Wrocław – co składa się na dobry projekt?

Projektowanie i aranżacja wnętrz Wrocław – czym się kierujemy?

Dobry architekt wnętrz wykonuje profesjonalną usługę, która wymaga nie tylko kreatywności. Projektanci muszą też posiadać ogromny zasób wiedzy technicznej oraz wykonywać szereg obowiązków, do których zaliczyć można:

  • analizę projektu architektonicznego;
  • badanie warunków technicznych przestrzeni;
  • analizę zapotrzebowania;
  • dopasowanie odpowiednich rodzajów materiałów wykończeniowych;
  • wiele innych czynności.

 

Wszystko to wraz z artystyczną duszą i wiedzą akademicką wpływają na ostateczny kształt każdego projektu. Projektowanie i aranżacja wnętrz (Wrocław i okolice) to kompleksowa usługa dająca gwarancję, że finalnie otrzymasz kompletny projekt, który z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Urządzanie domu, mieszkania, czy własnej przestrzeni komercyjnej zwykle budzi niemałą ekscytację. Okres ten jednak nie zawsze jest przyjemny. Trudności pojawiają się zwykle już na etapie dobierania poszczególnych elementów, które mają zbudować styl danego wnętrza. W tym momencie pojawiamy się my. Projektantki, które stworzą aranżację bazującą bezpośrednio na Twoich wskazaniach.

Decydując się na BESO Pracownię, masz gwarancję takiego efektu, jaki chcesz osiągnąć. Jednocześnie w poszczególnych aspektach możesz zdać się całkowicie na naszą wiedzę i kreatywność. Dzięki przygotowanej metodyce pracy, bogatemu doświadczeniu, wiedzy akademickiej i praktycznej jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze usługi projektowania wnętrz, obejmujące swoim zasięgiem Wrocław i okolice.

Uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i proponujemy własne pomysły, by przekonać się, ku jakim opcjom się skłaniasz.

 

Projektowaniem i aranżacją mieszkań oraz wnętrz innego rodzaju zajmujemy się od lat. Wykonamy dla Ciebie projekt i opracujemy listę potrzebnych rzeczy. Pomożemy w zakresie wykonawstwa i będziemy służyły radą na każdym etapie realizacji.

W naszej pracy staramy się osiągnąć arystotelesowski złoty środek. Z jednej strony zachowujemy poszanowanie wobec klasycznych rozwiązań, z drugiej zaś nie boimy się eksperymentować.

Celem naszych wysiłków jest to, by każde mieszkanie, dom lub biuro zyskało własną duszę.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Jeśli masz pytania – chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i nawiązać współpracę!